Check Up'lar ile İşinizde Erken Teşhis

Pazarlama & Markalarınız İçin

  

Dışarıdan bir göz olarak geliyor ve markanız ve pazarlama faaliyetlerinizle ilgili fotoğrafı 200’den fazla kriteri gözden geçirerek çekiyoruz. Sunduğumuz rapor ile elinizde var olanın ne olduğunu görüyor ve istediğiniz planlama için altyapınızı oluşturuyorsunuz. Dilerseniz raporumuzdan sonra danışmanlık, strateji ve uygulama hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.

Satış Sisteminizin Bütünü İçin

  

Tüm satış ve satış fonksiyonlarınız ile ilgili fotoğrafı 150’den fazla kriteri gözden geçirerek çekiyoruz. Sunduğumuz rapor ile elinizde var olanın ne olduğunu görüyor ve istediğiniz planlama için altyapınızı oluşturuyorsunuz. Dilerseniz raporumuzdan sonra danışmanlık, strateji ve uygulama hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.

Dijital Tüm Varlıklarınız İçin

  

Web siteniz ve domain isminiz ile bağlantılı tüm dijital varlığınız ile ilgili fotoğrafı online üzerinden 72 saatte1400’den fazla kriteri gözden geçirerek çekiyoruz. Sunduğumuz rapor ile elinizde var olanın ne olduğunu görüyor ve istediğiniz planlama için altyapınızı oluşturuyorsunuz. Dilerseniz raporumuzdan sonra strateji ve uygulama hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.

Kurum & Yönetsel Yapınız İçin

İşletmeniz Kurumsal Yönetim ilkeleri çerçevesinde ne kadar doğru yürütülüyor. Kurumsal Yönetim Check-Up Danışmanlık Hizmeti ile işletmelerin kurumsallaşma sürecinde hangi aşamada olduğu ve kurumsal yönetim ilkelerine tam uyum için hangi adımların atılması gerektiği şirket yönetimine raporluyoruz.

Sürdürülebilirlik İçin

Şirketler kaynakları, yönetimi ve stratejileri ile bir bütün olarak sürdürülebilir olsun diye kurulurlar. 100 yılı aşabilecek şirket yapınız olsun istiyorsanız bugünden hazırlık yapmalısınız. Peki şimdi şirketiniz ne durumda? Bu check up ile fotoğrafı tam olarak görün, stratejinize birlikte yön verelim.

Harekete Geçin! Arayın!

Harekete geçmezseniz bilemezsinzi! Şirketinizi check up hizmetlerimizden faydalandırmanın tam zamanı!