Servisler

Marka & Pazarlama Yönetimi / Brand & Marketing Management

Bırakın takımımız marka ve pazarlama yönetiminiz için şirketinizin bir parçası olsun. Pazarlama stratejilerinizi ve yol haritanızı hazırlayalım. Uygulayıcı rolümüz ile pazarlama ve marka yönetimi ile ilgili tüm unsurları eğitimlerinizde dahil olmak üzere yerine getirelim.

 

Let our team be the part of your company in order to manage your brand and marketing efforts. Let's prepare your marketing strategies and road maps. With our execution capability we are covering every aspect of marketing and brand management including the trainings.

İşveren Markası Oluşturma & Yönetme / Employer Brand Development.& Management

Şirketinizin gelecekte sürdürülebilir İK fonksiyonlarını sağlaması için şimdiden İşveren Markanızı oluşturun. Artık İK fonksiyonları Pazarlama ve Kurumsal İletişim ekipleri ile birlikte çalışıyor. Klasik yapılan hataları yapmamak için bizi arayın.


Create your company's Employer Brand in order to sustain the reliable HR resource for your future. HR functions now works together with Marketing and Corporate Communication. Call us in order to prevent the classic mistakes.

Satış & Kanal Geliştirme & Yönetimi / Sales & Channel Development & Management

Şirketinizin gelir kapısını göz ardı edemezsiniz. Bizden çok farklı alternatif hizmetler alabilirsiniz. Bu yeri geldiğinde bir yurt dışı pazarını oluşturmak, distribütör bulmak, yeni bir satış kanalı veya yeni bir satış ekibi oluşturmak olabilir.


We can't disregard the revenue channel of  your company. You can demand from us a various set of services. This can be even to build an export market or setting up a new channel or sales team or you can demand from us to build your distributor channel. 

Dijital Dönüşüm Planlaması & Geliştirme / Digital Transition Planning & Development

Artık yeni çağda dijital olarak dönüşmeyen şirketler yaşam şanslarını azaltıyorlar. Bu sebeple şirketinizi yıkıcı inovatif çözümlerle dijitalleştiriyoruz.  Sizi big data yönetimi, analizleri, platform bağımsız yöntemlerle tanıştırıyoruz. Şirketinize tamamen özel projeler ile sizi geleceğe taşıyoruz. Ayrıca sunduğumuz özel ürünlerle dijitalleşmenizi destekliyoruz.


The new era is already showed its small part. The entities that do not comply with the digital age will not survive. We are introducing you new concepts like big data management and analysis, platform independent solutionsTherefore we are adding digitalisation in every service that we give. We also have products that we offer in order to run business cheaper, faster and efficient.

Sürdürülebilirlik Planlaması & Yönetimi / Sustainability Planning & Management

İşinizi sınırlı kaynaklarla idare etmek durumundasınız. Eğer gelecek ile ilgili planlamayı yapmadıysanız, şirketinizin sürdürülebilirliğini riske sokuyorsunuz. Sürdürülebilirlik bakışının normal planlama yapmaktan farklı olduğunu keşfetmenin zamanıdır.


You need to run your business with limited sources. Thus if you do not plan your future than it is not possible say that you have a sustainable business. Find out how you can run your business in a more sustainable way.

Yeşil Teknolojiler ve Geri Dönüşüm / Green Technologies & Recycling

Yeşil teknolojilere olan özel ilgimiz bizi  geri dönüşüm konusunda çok özel tesisler geliştirmemize sebep oldu. Sürdürülebilirlik ile çevre teknolojilerinin verimlilik için kullanımını şirketiniz için adapte ediyoruz. Ayrıca şirketinize sürdürülebilirliğin bir parçası olan yeşil teknolojiler için danışmanlık veriyoruz. Detaylar için lütfen bize yazınız.


Our special interest on recycling and green technologies let us to develop a very competitive technology. We can also bring our green technology approach to your company.Please write us for more details.

Atık Lastik Geri Dönüşüm / Waste Tyre Recycling

LightHouse atık lastik geri dönüşümü konusunda çok özel bir uzamanlığa sahiptir. Bu alanda her türlü teknolojik çözümü sunmaktadır. LightHouse'un "Atık Lastik Geri Dönüşüm "Sunumunu indirmek için lütfen tıklayınız. 

 

LightHouse has a very special expertise on tyre recycling. It brings every technological solution to its clients. Please click the link to download the "Tyre Recyling" presentation of LightHouse.